Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında ; jakuzi, Şömine, televizyon, balkon, sauna, uydu yayını, şömine, çay-kahve seti, kablosuz internet ve oturma grubu yer alıyor. 

Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında ; jakuzi, Şömine, televizyon, balkon, sauna, Hamam, uydu yayını , çay-kahve seti, kablosuz internet ve oturma grubu gibi özellikler yer alıyor.

Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında ;televizyon, uydu yayını,  çay-kahve seti, kablosuz internet gibi özellikler yer alıyor. 

Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında ; spa küveti, klima, televizyon, uydu yayını, çay-kahve seti ve kablosuz internet gibi özellikler yer alıyor. 

Room Images
Standart Oda 3 Kişilik

3.000 ₺- gece

Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında ;  televizyon, uydu yayını, çay-kahve seti, kablosuz internet gibi olanaklar yer almaktadır. 

Tesisin modern dekorasyonlu, konforlu odasında özel bir balkon bulunur. Ayrıca spa küveti, televizyon, uydu yayını, şömine, çay-kahve seti, kablosuz internet gibi olanaklar yer alıyor. 

Bahçe Manzaralı Çift Kişilik Spa Küvetli Şömineli ve Balkonlu Oda modern dekorasyon ayrıntıları ile donatılmıştır. Ayırca  spa küveti, Şömine, televizyon, balkon, uydu yayını, çay-kahve seti, kablosuz internet ve oturma alanı gibi özellikler yer almaktadır. 

Tesisin modern dekorasyonlu suite odasında ; spa küveti, şömine, televizyon, balkon, uydu yayını,  çay-kahve seti, kablosuz internet, yemek alanı  gibi olanaklar yer alıyor. 

Nehir Manzaralı ve ısıtmalı geniş odasında ; spa küveti, şömine, televizyon, balkon, uydu yayını, çay-kahve seti, kablosuz internet ve oturma alanı gibi olanaklar yer alıyor.